Telegrafi sport.

Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit".

21 ditë të mbetura. Lajme. Magazina. Përfaqësuesja e Maqedonisë. Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Maqedonia..

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.Sport Capital Oficial, Villahermosa, Tabasco. 2,732 likes · 12 talking about this · 944 were here. SOMOS UN CENTRO DEPORTIVO, CONTAMOS CON DOS CANCHAS PROFESIONALES DE PADEL, JAULAS DE BATEO, CANCHASMar 16, 2022 · Franck Kessie është në prag të bashkimit me Barcelonën si lojtar i lirë dhe tashmë janë zbuluar detajet e kontratës së mesfushorit nga Bregu i Fildishtë për kalimin e tij në Camp Nou. Reklama Kessie nuk do të zgjasë kontratën e tij që skadon me Milanin duke u bashkuar me katalanasit në një transferim i … Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

Ka dështuar të mbahet mbledhja e së enjtes e Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë. Reklama Kjo pasi deputetët e partisë në pushtet, Lëvizjes Vetëvendosje, nuk kanë marrë pjesë e as zëvendëskryeministri i parë Besnik Bislimi, i cili duhej të raportonte lidhur me dialogun Kosovë-Serbi. Ndryshe, raportimi i fundit i ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

Sport - Telegrafi Maqedoni. Sport. Livescores Futboll Basketboll Tenis Sportet Luftarake AutoMoto Rishikime Sporte tjera.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... Telegrafi Sport, Pristina. 194,241 likes · 7,863 talking about this. Lajmet e fundit sportive, rishikime, rezultate si dhe shumë informata tjera të publikuara në rubrikën e sportit të portalit...Oct 17, 2023 · Derisa Serbia po luante sonte me Malin e Zi në një ndeshje që përfundoi 3-1, një video e xhiruar ditë më parë, tani që po qarkullon në rrjetet sociale ka filluar të shpërndahet shumë. Reklama Tri ditë më parë, serbët pësuan disfatë 2-1 në “Pushkas Arena” nga Hungaria me rezultat 2:1, ndërsa u bë edhe … Bella Hadid më në fund ka reaguar për ‘tmerrin’ që po përjeton mbi luftën Izrael-Hamas pasi mori ‘kërcënime me vdekje’ nga njerëzit. Reklama Modelja, 27 vjeçe, e cila është gjysmë palestineze përmes babait të saj, Mohamed Hadid, ka heshtur për konfliktin në Lindjen e Mesme, ndërsa Izraeli godet Gazan në përgjigje të sulmeve terroriste të …Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”.


The cabochon at river oaks apartments reviews

Përfitimet e kreatinës. Kur është fjala për rritjen e forcës muskulore, ekspertët e vlerësojnë kreatinën si efikase. Analizat dhe eksperimentet e ndryshme tregojnë se kreatina e rritë forcën në pjesën e epërme dhe poshtme të trupit. Por, efektet e kreatinës nuk janë vetëm këtë. P.sh., pagjumësia ka efekte negative në ...

Lexoni lajmet e fundit nga futbolli në Kosovë, Maqedoni, Shqipëri dhe rajon. Lexoni për transferimet, sfidat, lajmet dhe opinionet e fundit nga Premier League, La Liga, Serie A, ….

Për reklama në gazeta "Panorama Sport", të kontaktoni te: Sekretaria: 042403207 / Agjente Marketingu: Erinda Topi: 0688019400 E-mail: [email protected] NIPT: K22112005E .F.C. Internazionale Milano që njihet shkurt si Inter është klub futbollistik italian i bazuar në Milano. Klubi është i themeluar në vitin 1908 si pasojë e një përçarjeje te klubi i Milanit. Emri rrjedh nga dëshira e themeluesve të klubit për të pranuar lojtarë të huaj. Është klubi i dytë më i mbështetur në Itali ….Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Sport. Futboll; Basketboll; Sportet luftarake; Transferimet; eSports; AutoMoto; Sporte tjera; Tenis; Magazina. Yjet; Po flitet; Muzikë; TV / Film; Cult. Cult+; Fakte; Fjalët; Histori; Muzika; PamArt; Skena; Femra. Bukuri dhe kujdes; Modë; Bebja; Familja; Karriera; Stili. Trend; Sport / Fitnes; Intimitet dhe Pasion; Shtëpi dhe dekor ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Sports are important primarily because they provide children and recreational participants with a social outlet and improve physical skills and health. Sports provide physical and psychological benefits to people of all ages.Telegraf Sport: najnovije sportske vesti. Fudbal, transferi, atletika, košarka, tenis, fitnes, trčanje, navijači, showtime, fight club i automoto.

Derisa Serbia po luante sonte me Malin e Zi në një ndeshje që përfundoi 3-1, një video e xhiruar ditë më parë, tani që po qarkullon në rrjetet sociale ka filluar të shpërndahet shumë. Reklama Tri ditë më parë, serbët pësuan disfatë 2-1 në “Pushkas Arena” nga Hungaria me rezultat 2:1, ndërsa u bë edhe …Oct 24, 2023 · Grenell në Beograd: Serbia ka reduktuar trupat, Kurti e Osmani të caktojnë datën e zgjedhjeve dhe ta krijojnë Asociacionin. Lajme. Sport. Ylli i UFC-së e lë YouTuberin në dhimbje të mëdha, pas goditjes në stomak ... Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit". ...Telegraf Sport: najnovije sportske vesti. Fudbal, transferi, atletika, košarka, tenis, fitnes, trčanje, navijači, showtime, fight club i automoto. Ka përfunduar seanca e mbyllur ndaj ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Industrisë, Rozeta Hajdari, e cila kishte shkaktuar aksident ku ishte lënduar lehtë një fëmijë. Reklama Hajdari në këtë seancë është deklaruar lidhur me aksidentin si dhe është dhënë fjala përfundimtare e palëve. Seanca e datës 9 tetor si dhe ajo e datës 11 tetor …Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

Jun 1, 2019 · Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... Telegrafi Sport, Pristina. 194,258 likes · 8,648 talking about this. Lajmet e fundit sportive, rishikime, rezultate si dhe shumë informata tjera të …

Lexoni lajmet e fundit nga futbolli, basketbolli, eSports, automoto, tenis dhe shumë të tjera. Gjeni dhe shikoni rezultate, formacione, transferime dhe intervista të ekspertëve në sport.Sport - Telegrafi Maqedoni. Sport. Livescores Futboll Basketboll Tenis Sportet Luftarake AutoMoto Rishikime Sporte tjera.Organizata Evropiane për Sigurinë e Navigimit Ajror (Eurocontrol) e renditi Shqipërinë të parën në Evropë me rritje të numrit të fluturimeve në javën 16 – 22 tetor, në raport me periudhën e para pandemisë. Reklama “Fluturimet nga Shqipëria janë 88 për qind më të larta gjatë javës 16-22 tetor në krahasim me të njëjtën periudhë …22:57. Situata në Veri/ në Vjenë protestohet në mbështetje të Kosovës. 22:49. Studimi: Një e pesta e popullsisë së botës do të kërcënohet nga nxehtësia ekstreme. 22:27. Rrahmani i VV’së: Paga minimale është dashur të jetë 450 euro, kundërshtimi i …Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... Gazeta Express është portali numër një në Ballkan. Lexuesve u sjell lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, rajoni e bota. /English Edition. @gazetaexpressEN. Media & News Companygazetaexpress.comJoined January 2012.


Fedex walgreens onsite

Telegraf Sport: najnovije sportske vesti. Fudbal, transferi, atletika, košarka, tenis, fitnes, trčanje, navijači, showtime, fight club i automoto.

Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”.Hotel Dukagjini. Kuzhinier/e. Hoteleri dhe Turizëm Pejë Pozita te lira: 1 12 ditë të mbetura. A&M Clothes. Asistent/e i/e marketingut. Marketing dhe Reklamim Prishtinë Pozita te lira: 1 28 ditë të mbetura. N'POST (EN LLC) Zyrtare për përkrahje të klientëve dhe agjentëve. Administratë Kosovë Pozita te lira: 6 26 ditë të mbetura.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...LTA LLC. Teknik i Pajisjeve të Përkthimit. Tjera Prishtinë Pozita te lira: 1 15 ditë të mbetura. FASAL. Inxhinier/e i/e ndërtimtarisë. Ndërtimtari Pejë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura. FASAL. Inxhinier i Mirëmbajtjes së Makinerive. Inxhinieri Pejë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura.Associazione Calcio Milano që njihet shkurt AC Milan, apo thjesht Milan, është klub i bazuar në qytetin e Milanos. Është themeluar në vitin 1899 dhe është klubi i tretë më i mbështetur në Itali dhe një ndër klubet me më së shumti tifozë në Evropë. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Zv. kryeministrja përgjegjëse për politika të qeverisjes së mirë, Sllavica Grkovska, sot organizoi prezantimin e Udhëzimeve për konfiskimin dhe marrjen e pasurisë, dokument ky i përgatitur me mbështetjen e Zyrës së Kombeve të Bashkuara për Droga dhe Krim, në bashkëpunim me institucionet kompetente. Reklama “Ky dokument është i dedikuar për prokurorët publikë dhe ...Everyone dreams of having a sports car at some point in their lives. As a kid, you probably dreamed of having a Ferrari or another supercar. Now that you’re of age to drive, maybe it’s time to make that dream a reality.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”.

Zv. kryeministrja përgjegjëse për politika të qeverisjes së mirë, Sllavica Grkovska, sot organizoi prezantimin e Udhëzimeve për konfiskimin dhe marrjen e pasurisë, dokument ky i përgatitur me mbështetjen e Zyrës së Kombeve të Bashkuara për Droga dhe Krim, në bashkëpunim me institucionet kompetente. Reklama “Ky dokument është i dedikuar për prokurorët publikë dhe ...Tani presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë se Izraeli duhet të lejojë ndihmën humanitare në Gaza përmes pikëkalimit kufitar të Egjiptit, Rafah, pasi aeroplani i parë që transportonte ndihma turke arriti në Egjipt. Lexo po ashtu Izraeli urdhëron evakuimin e 1.1 milion palestinezëve - numri i viktimave në Gaza shkon ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...The latest tweets from @TelegrafiSport wordreference conjugacion Real Estate - Telegrafi. Real Estate. Ne Shitje Me qira. Kerko. Blej tokën ideale – me 16 ari në Prishtinë – mundësi e duhur investimi ID-130. TOKË NË SHITJE. 2 orë. Lokali me frekuentim të lartë në një nga lagjet më të kërkuara të Prishtinë është vënë në shitje ID-171. LOKAL NË SHITJE. auto hitch installation near me Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... Zv. kryeministrja përgjegjëse për politika të qeverisjes së mirë, Sllavica Grkovska, sot organizoi prezantimin e Udhëzimeve për konfiskimin dhe marrjen e pasurisë, dokument ky i përgatitur me mbështetjen e Zyrës së Kombeve të Bashkuara për Droga dhe Krim, në bashkëpunim me institucionet kompetente. Reklama “Ky dokument është i dedikuar për prokurorët publikë dhe ... capella login am Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... the law of cosines kuta software F.C. Internazionale Milano që njihet shkurt si Inter është klub futbollistik italian i bazuar në Milano. Klubi është i themeluar në vitin 1908 si pasojë e një përçarjeje te klubi i Milanit. Emri rrjedh nga dëshira e themeluesve të klubit për të pranuar lojtarë të huaj. Është klubi i dytë më i mbështetur në Itali ….Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... kyla.dodds leaked Aeroplanë luftarak të forcave izraelite gjatë 24 orëve të fundit kanë sulmuar mbi 250 objekte të Hamasit në Rripin e Gazës. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i IDF-së izraelite, Daniel Hagari, i cili theksoi se janë goditur tunelet, raketahedhësit që ishin të vendosur në zonat e banuara me civilë, transmeton Telegrafi.Vesti iz fudbala. Superliga Srbije, Mundijal, Premijer liga, video snimci, navijači, FK Partizan i FK Crvena zvezda coupe for sale near me Lajme. Magazina. Përfaqësuesja e Maqedonisë. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. We would like to show you a description here but the site won’t allow us. can garen e crit Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”.Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". r battlebrothers Sport Flamurtari i shkakton humbjen e dytë Elbasanit, vlonjatët i afrohen kreut të Kategorisë së Parë Napoli rikthehet te fitorja, Kvaratskhelia e Politano nderojnë kampionët lycamobile puk code Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... chrome cut and co reviews Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Sport. Ylli i UFC-së e lë YouTuberin në dhimbje të mëdha, pas goditjes në stomak ... Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. ... rose quartz abilene Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... All things considered, 2021 brought a lot more hope than the year before it, but the COVID-19 pandemic still made the year a strange one. Much like last year, many of us are thankful to have had sports to turn to, even if leagues continued ...